تبلیغات
سید جواد ذاکر - سید آسمانی
برای ورود به چت روم این جا کلیک کنید
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 26 آذر 1392
سلام به دوستان عزیز و عاشقان ذاکر اهل بیت

این مطلب خلاصه شده یک متن طولانی درمورد شناخت سید جواد ذاکر هست و من برای اینکه دوستان کمی با رفتار آن مرحوم آشنا بشن تو وبلاگ گذاشتم. اینجا جا داره از دوست عزیزم هادی چاووشی تشکر کنم.

قبل از همه چی باید بگم که سید هدفش از مداحی اصلا به دست آوردن مال و شهرت و از این چیز ها نبود و فقط برای خدا و دلش می خوند. سید یه عاشق دلسوخته بود.

به نقل از یکی از نزدیکای سید(دوست): « یه روزی یه نفر که صاحب هیئتی تو یکی از شهرهای جنوبی کشور بود به ایشون زنگ می نه که ما میخوایم حاج  ذاکر رو واسه یه شب دعوت کنیم و حاضریم بابت اون ۵ میلیون پول بدیم. ایشون هم با اینکه سید روخوب می شناختن مجبور بودن خبر رو به سید بدن و  این کارو کردن. سید هم در جوابش گفت : شما که منو میشناسین. من اگه روضه فروش بودم که الان وضعم این نبود.!!»

 ضمنا رفقا    سید حتی دنبال شهرت هم نبود. به خدای زمین و آسمون قسم از اینکه یه روزی به شهرت  برسه و عده ای ازش تقلید کنن و اونو الگو قرار بدن می ترسید. از اینکه سی دی هاش با میکس های  آنچنان زیبا تو کشور پخش می شد ناراضی بود.

 فکر نمی کنم کسی نماز خوندن سید رو غیر از فامیل ها و دوستای نزدیکش دیده باشه. شاید باور نکنید ولی سجده هاش ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشید.

 سید ارادت خاصی به مادرش حضرت فاطمه(س( داشت. اگه روضه های سید رو گوش کرده باشید تو اکثرشون نامی از اون حضرت هست

 سید همه چیز رو درک کرده بود. همه مصائب ائمه رو احساس کرده بود. و واقعا دچار محبت اربابمون شده بود. اره رفقا سید که هیچ هر کسی که دچار محبت

 اونا بشه حتما دیوانه می شه. پس نباید تعجب کنیم که چرا سید میگه :  اگه دیوونه ندیده ای به ما می گن دیوونه !!!!


آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند


                  آیا شود که گوشه چشمی به ما کنند
ارسال توسط مجنون ابوالفضل(ع)
آرشیو مطالب
نظر سنجی
محبوب ترین مداح ایران کدام استصفحات جانبی
دوستان
پیوند های روزانه
طراح قالب

پایگاه جامع هیئتی

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ